Срећна Нова 2023. година!

Поштоване колеге,
Пре свега, за годину која пролази преузећу одговорност да својим колегама изразим захвалност и дивљење за све напоре, сво пожртвовање и борбу за здравље хиљаде пацијената који су прошли кроз нашу болницу.
У години која долази, наш дивни позив тражи да посветимо више времена другим људима, да им пружимо утеху и лек у тешком тренутку.

У поноћ сетимо се на тренутак оболелих и пожелимо им оздрављење знајући да ће наш позив уз снажну вољу и чврста дела исписати реч хуманост у овом миленијуму.
Искористите овај тренутак да застанете и окренте се својој породици, најмилијима, пријатељима, колегама, изразите захвалност што су поред вас и пожелите им срећу, она је довољна за много тога, љубав без ње све губи смисао и наравно здравље јер је оно услов за срећу.

Управо то је оно што ја желим Вама, здравље, љубав и више, радошћу испуњених, заједничких тренутака.

др Слободан Овука, директоp Опште болнице Панчево