ЛЕКАРСКА СЛАВА - Св. Козма и Дамјан - Врачеви

Дана 14. новембра 2022.године обележена је лекарска слава св. Козма и Дамјан -Врачеви, сечењем колача уз присуство свештенства СПЦ, менаџмента Опште болнице Панчево, Дома здравља Панчево и Завода за јавно здравље Панчево кумова славе и многобројних здравствених радника. Том приликом су испред Српског лекарског друштва захвалнице добили др Зорица Сокић директорка Дома здравља Панчево, др Мери Кулић, др Мирјана Видић и др Андријана Гавриловић, др Ђорђе Лазаревић, др Моша Марковић, др Сузана Маслак, др Љиљана Мијовић, др Вељко Божић, др Илија Димитријевић, др Биљана Гавриловић, др Зорица Видић, др Горан Војновић и др Јелена Минић Васић.

Овогодишњој слави кумовала је др Љиљана Лазић директорка ЗЗЈЗ. Наредне године кумоваће докторка Тамара Нешковић.
Слава је као и сваке године протекла у лепом расположењу.

Општа болница Панчево
15.11.2022.