Дом омладине и Клуб Мислилац обрадовали малишане Дечијег интерног одељења Опште болнице Панчево

У дворани Аполо Дома омладине одржан је квиз “Мислилац” који је поред такмичарског имао и хуманитарни карактер. Прикупљени су пакетићи за малишане на Дечијем интерном одељењу Опште болнице Панчево. У Новогодишњем издању квиза “Мислилац” у знању се надметало 10 екипа. Учесници су донирали поклоне, које су малишанима поделили Деда Мраз и вилењаци. Део пакетића поклоњен је и Сигурној кући.

Надметало се 10 екипа. Учесници су донирали поклоне, које су малишанима поделили Деда Мраз и вилењаци. Најупешнији учесници квиза су се и засладили. Првопласирана екипа освојила је колаче, а екипе које су се избориле за друго и треће место награђене су домаћим карамелама.

Општа болница Панчево
датум: 31.12.2021.