Општа болница Панчево наставља са занављањем медицинске опреме

Захваљујући јавном конкурсу Покрајинског секретаријата за здравство за доделу средстава за изградњу, одржавање и опремање здравствених установа чији је оснивач Аутономна покрајина Војводина, Општа болница Панчево добила је прилику да набави два високорезолуциона 12-канална ЕКГ апарата са припадајућим системима и опремом.

Ови ЕКГ апарати су препознатљиви по најсавременијој технологији, највишем квалитету и прецизности. Двосмерна комуникација олакшава приступ подацима и брзи пренос екг извештаја до EMR/HIS система. Одличним прегледом екг-а на дисплеју и великом меморијом, омогућава ток рада без папира и уштеду трошкова. Омогућава снимање срчаног ритма при мировању до 10 минута. Брза и безбедна двосмерна WI-Fi комуникацја путем Shiller linka i Shiller servera.

Општа болница Панчево

23.10.2023. године