Добар одзив грађана за бесплатне превентивне прегледе у Панчеву

Општа болница Панчево и Дом здравља организовали су и овог месеца бесплатне превентивне прегледе. Панчевке су имале прилику да обаве гинеколошки преглед, ултразвук абдомена као и преглед младежа, како би провериле своје здравље.

Да се може бринути о сопственом здрављу, потврђују жене из Панчева. Превентивној акцији одазвао се велики број жена које су дошле да обаве гинеколошки преглед. Захваљући интензивним превентивним прегледима као и предавањима које спроводе гинеколози жене су схватиле колико је важно урадити прегледе на време.

У исто време, у просторијама Специјалистичког центра Опште болнице, панчевци су имали прилике да раде ултразвук абдомена као и преглед младежа. И на тој акцији наши суграђани су се одазвали у великом броју.

Извор: РТВ Панчево 25.03.2018.