Расељени интернистички одсеци

С обзиром на то, да је реконструкција интерног одељења Опште болнице Панчево почела, интернистички одсеци су пребачени на хируршку страну болнице.

Одсек кардиологије се сада налази на трећем спрату на одељењу ортопедије, oдсек нефрологије се налази на трећем спрату на одељењу урологије. Одељење ендокринологије и реуматологије се налази на другом спрату на одељењу гинекологије, а коронарна јединица, хематологија и гастроенетрологија се налазе на првом спрату на одељења хирургије. Дијализа се и даље налази на другом спрату интернистичког блока, а у приземљу интернистичког блока је остао одсек ендоскопије као и дијабетолошка амбуланта.

Посете су могуће искључиво од 15-16 часова, па се грађани моле да се строго придржавају времена посете јер је то искључиво у интересу самих пацијената.

Општа болница Панчево