Амбасадор Уједињених Арапских Емирата посетио је болницу у Панчеву

Амбасадор Уједињених Арапских Емирата, Џума Расед Ал Дахери посетио је данас Општу болницу Панчево и овом приликом уручио је две инфузионе пумпе и један холтер апарат.

Директор Опште болнице Панчево, др Слободан Овука срдачно се захваљује, пре свега, дивном човеку на посети и несебичном поклону.

Дражен Јелача, заменик дирекора Опште болнице Панчево је истакао да ће ова донација много значити Интерном одељењу и да је срећан што се успостављена сарадња на високом нивоу између Србије и Уједињених Арапских Емирата преноси и на локалне самоуправе.

Његова екселенција Џума Расед Ал Дахери је напоменуо да је ова година у његовој држави проглашена за годину доброчинства и да они и на овај начин желе да помажу болницама и здравственим установама у нашој земљи.

Извор:

-013 инфо 01.08.2017.

-РТВ ПАНЧЕВО, 01.08.2017. год.(видео прилог)

-Општа болница Панчево